Jarní ukázková lekce tanga argentina – ZDARMA!

Krásný den přátelé,

rádi bychom Vás pozvali na ukázkovou lekci argentinského tanga - tříminutového příběhu lásky, vášně, sexu, zklamání, neštěstí, nesplněných snů i vzájemného souznění. Tango může mít mnoho tváří:

http://www.tangoandchaos.org/chapt_5video/25miguel.htm - od hravého intimního tanga tančeného na milonze (tančírně argentinského tanga)

https://www.youtube.com/watch?v=v7250cB392g – přes ladné a hravé vystoupení

https://www.youtube.com/watch?v=mVSskoLdC3g – až po dramatičtější vystoupení na jevišti a s živou hudbou za zády

I my Vás během 90 minut provedeme ochutnávkou tohoto krásného tance v několika podobách.

Zatančíme si tango jak na klasické tangové hudební kousky jako je třeba La Cumparsita nebo El Choclo tak na hudbu mnohem novější.

Vyzkoušíme si, jak jednoduché je začít si v páru hrát, improvizovat a přitom cítit nejen to co dělám já, ale i to co dělá partner nebo partnerka, vzít do hry to s čím přijde, inspirovat se tím a bavit se tím.

Abychom si mohli hudbu co nejlépe vychutnat, pomůžeme si tím, že se naučíme několik základních a zároveň efektních figur a postupů s argentinského tanga a podíváme se, jak tyto figury spojit různými způsoby za sebe.

Budeme se bavit tancem a tančit tak, aby nám přitom bylo krásně, pohodlně a zároveň jsme přitom pustili ven tu energii, která chce tvořit, bavit se a zároveň sdílet radost a spokojenost.

Nepotřebujete žádné předchozí taneční zkušenosti, pokud to chcete zkusit a láká Vás to, přijďte.:-) Přijďte ať už jste v páru, nebo sami.

Vzhledem k limitované kapacitě sálu Vás pouze PROSÍME O POTVRZENÍ ÚČASTI do neděle 29.3. Pokud se sejde více účastníků, než je kapacita sálu, je možné uspořádat dvě ukázkové lekce, ale potřebujeme to vědět včas.:-)

Kdy se lekce koná: ve čtvrtek 2.4. 2015 od 18:00 hod.
Kde: v Plzni v tanečním sále nad vyhlášenou indickou restaurací Masala Ghar, náměstí Republiky 21, 2. patro
Co s sebou: pohodlné taneční botky a široký úsměv na tváři

Srdečně se na vás těší Martin Šašek a Hanka Prunerová

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized a jeho autorem je tango. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.