Naše služby

Naše služby

Na poptávku připravujeme

 • soukromé lekce pro pár i jednotlivce
 • tango programy na večerní párty a firemní večírky (vystoupení, workshopy)
 • workshopy v místě Vašeho bydliště
 • pravidelné kurzy tanga pro konkrétní spolky a komunity

Těšíme se na Vaše poptávky, kontaktovat nás můžete ZDE.

Nejnovější příspěvky

Pravidelné víkendové workshopy v Chebu – podzim 2016

22.10., 12.11.2016 a 14.1.2017

17.-00-18.30 začátečníci
18.30.-20.00 mírně pokročilí
20.00-22.00 tančírna tango argentino

Lektoři: Hanka Prunerová a Martin Šašek

Na co se můžete těšit:
V rámci následujících workshopů plynule navážeme na jarní sérii v Rytmu tanga. Abychom oprášili již dlouho nepoužívané základy, vrátíme se opět k naladění /nacítění na partnera, práci s dynamikou a práci s očním kontaktem, které postupně provážeme se konkrétními figurami argentinského tanga. Proto mohou všechny workshopy absolvovat i úplní začátečníci a to jak workshopy pro začátečníky tak i workshopy pro mírně pokročilé. Stejně vřele doporučujeme mírně pokročilým opakování v rámci workshopů pro začátečníky, oba workshopy na sebe plynule navazují a pomáhají rychlejší orientaci v tanečních figurách.

1. workshop pro začátečníky: Podíváme se na základní stabilitu v páru a možnost dorozumívání mezi partnery, důraz bude kladen na balanc a komfort obou partnerů, aby se mohli pohybovat po parketu jako „jedna duše“. A až se páry budou cítit dostatečně komfortně, začneme si hrát s nádherným rytmem dramatického tanga a okrášlíme ho jednoduchými tan figurami (např. cadencia, základní kork nebo baldosa…)

1. workshop pro mírně pokročilé: Po základním naladění na partnera a stabilizaci na parketu si detailně připomeneme nejtypičtější figuru argentinského tanga – ocho vzda a ocho vpřed. Podíváme se na jednotlivé fáze kroku a přidáme pár estických vychytávek. Dále si připomeneme intimnější kresbu po noze partnera a pokud nám zbyde čas, připomeneme si i jednoduchou sacadu ze dvojky.

2. workshop pro začátečníky: V 2. lekci pro začátečníky si krátce zopakujeme a upevníme základy z minulé hodiny a poté budeme věnovat velkou péči nejkrásnější figuře argentinského tango – ocho, kterou si vyzkoušíme nejdříve bez partnera u stěny a teprve poté přeneseme do páru. Dále připojíme. Čeká nás také práce s tažením nohy po noze partnera, při které si ověříme náš nově nabitý balanc a přidáme tangu na větší dramatičnosti.

2. workshop pro mírně pokročilé: Po krátkém naladění se podíváme na opakování z minulé hodiny – ocho vpřed a ocho vzad, sacadu ze 2 a připomeneme si také nádhernou figuru, která nám zjedodušší kroužení a směrování na parketě – molinete. V závěru hodiny si připomeneme jak jednotlivé figury mezi sebou snadno napojovat.

3. workshop pro začátečníky: Ve 3. setkání se po krátkém nalazení zaměříme na opakování ocha, které detailněji rozdělíme na ocho vpřed a ocho vzad a podíváme se na jeho mnohostranné využití. Dále si vyzkoušíme sacadu ze dvojky, která je jednou ze základních pozic, kdy si partneři vzájemně vstupují do své taneční zóny a vyměňují si místa.

3. workshop pro mírně pokročilé: Po krátkém naladění se podíváme na opakování z minulé hodiny – ocha, sacada, molinete, tažení po noze, cadencia. Další část hodiny budeme věnovat barridě, závislé na jemné práci s nohou a spolupráci s partnerem. Na závěr krátce odkryjeme kouzlo protipohybu v kouzelné figuře caida agave.

Přihlášky:
- e-mailem: balanc.centrum@gmail.com
- telefonicky: Jana Kotounová – 608 022 767
Jindra Steinke – 777 584 892
- osobně na recepci v centru
- prostřednictvím formuláře „Napiště nám“ na webových
stránkách

Další podrobnější informace zveřejníme v průběhu září 2016.

 1. Tango se Sašou – nové kurzy podzim 2016 Komentáře nejsou povoleny
 2. Od ledna 2016 startujeme nový běh kurzů na Plovárně v Hradišti u Plzně! Komentáře nejsou povoleny
 3. Workshop Souznění v rytmu tanga v Chebu 14.11. 2015 Komentáře nejsou povoleny
 4. Workshop intuitivního tanga aneb nechme figury stranou :) …již 7.9. 2015 Komentáře nejsou povoleny
 5. Workshop tanga v Karlových Varech 11.4. Komentáře nejsou povoleny
 6. Jarní ukázková lekce tanga argentina – ZDARMA! Komentáře nejsou povoleny
 7. Zimní kurzy argentinského tanga! Komentáře nejsou povoleny
 8. Workshop argentinského tanga na téma IMPROVIZACE s Juliem a Alexandrou Komentáře nejsou povoleny
 9. Ukázková lekce tanga argentina ZDARMA Komentáře nejsou povoleny